Все для ПВХ

Укр

Ру

тел. 044 574 8706: 067 235 2449

Єдина Країна - Единая Страна

ТОВ " ПЛАСТЕН "

 

Фірма «ПЛАСТЕН» розпочала свою діяльність в 1994 році як офіційний дистриб’ютор фірми Baerlocher GmbH, що є світовим лідером з виробництва добавок до полівінілхлориду. Спектром добавок, які може поставляти наша компанія є стабілізатори та лубриканти для ПВХ компанії Baerlocher GmbH, акрилові модифікатори компанії Kaneka GmbH, барвники компанії Holland Colours, хімічні спінюючі агенти компанії Tramaco GmbH, карбонатні наповнювачі та деякі супутні продукти, необхідні для виробництва ПВХ виробів.

 

Однією з основних задач є надання комплексного забезпечення Вашого виробництва потрібними компонентами та мінімізація залежності клієнта від багатьох постачальників. Для цього були побудовані складські приміщення біля Києва з метою підтримання належного запасу найбільш необхідної продукції.

 

За роки існування ми накопичили значний досвід у впровадженні даної продукції, а особливо в області переробки ПВХ.

 

Обираючи нас, Ви отримуєте надійного партнера, здатного надати кваліфіковану допомогу у налаштуванні виробництва стінової панелі, підвіконня, віконного профілю, труб та фітингів, кабельних пластикатів, виробів з пластизолів, а також інших виробів з ПВХ.

 

СТАБІЛІЗАТОРИ | ЛУБРИКАНТИ | МОДИФІКАТОРИ | СПІНЮЮЧІ АГЕНТИ | БАРВНИКИ                                        

© Пластен 2013 - 2015. Все права защищены.