Все для ПВХ

тел. 044 574 8706: 067 235 2449

Єдина Країна - Единая Страна

Назад в продукцію

Ру

Укр

Модифікатори переробки

    Компанія «ПЛАСТЕН» пропонує модифікатори переробки для ПВХ акрилові, в порошковій формі. Торгівельна марка – KANE ACE TM.

 

Модифікатор переробки – одна з основних функціональних добавок для виробництва м’яких і жорстких профілів та деталей з полівінілхлориду (ПВХ).

 

Модифікатор переробки KANE ACE прискорює і покращує гомогенізацію суміші ПВХ та характеристики течії розплаву. Якість поверхні й формування кінцевих виробів також покращуються.

 

Застосування KANE ACE також рекомендується в емульсійних та суспензійних типах ПВХ-виробів.

 

Важливою характеристикою властивостей композицій ПВХ є його здатність зв’язувати такі адитиви як пластифікатори, стабілізатори, модифікатори ударності, поліметилметакрилатні модифікатори переробки швидко та у достатніх кількостях. Ця здатність походить з морфології порошкових частинок ПВХ, що знаходяться у розмірах від 100 до 150 нм і переходять у порошкові частинки більш менш пористої структури. Для досягнення гомогенного розплаву при переробці «жорсткої» ПВХ-композиції, молекули ПВХ різного розміру разом з частинками інших добавок у розплавленому в`язкотекучому стані «зв`язуються» з більш високомолекулярними і еластичними молекулами акрилового модифікатору. Цей процес покращується за рахунок використання акрилових модифікаторів переробки. Так як структура макрочастинок ПВХ по суті і визначає реологію розплаву ПВХ, акрилові модифікатори переробки здатні контролювати розплав ПВХ та гарантують формування гомогенного розплаву.

 

KANE ACE (т.м.) модифікатори переробки – акрилові співполімери, які сумісні з ПВХ, молекулярна маса яких перевищує 1,000,000 г/моль. Ці полімерні ланцюги збільшують внутрішнє тертя при переробці. При додаванні акрилових модифікаторів переробки створюється більш інтенсивне топлення ПВХ розплаву та покращуються реологічні властивості ПВХ розплаву, таким чином покращується переробка та пластикація суміші.

 

Цілеспрямоване використання модифікаторів переробки дозволяє технічному персоналу контролювати та вливати на гомогенність, тягучість та еластичність розплаву ПВХ, а також на його пластикацію та формування структури. Це є важливим технологічним фактором у переробці ПВХ для забезпечення високої якості готових виробів.

 

Модифікатори переробки можуть використовуватися для оптимізації стабільності розмірів, якості поверхні та оптимізації технологічних параметрів переробки.

 

Різні продукти KANE ACE скорочують час пластикації та покращують тягучість і еластичність розплаву ПВХ:

 

KANE ACE R 230 M

 

KANE ACE R 230 M – модифікатор переробки з малою в’язкістю, спеціально розроблений для прозорих виробів. Він покращує властивості переробки плівки та не впливає на прозорість і здатність до друку. Одна з ключових переваг KANE ACE R 230 M – він зберігає колір рецептури під дією динамічного напруження.

 

KANE ACE 10 F

 

KANE ACE 10 F — модифікатор переробки з середньою молекулярною масою, який підвищує в’язкість розплаву, особливо корисний при використанні спінюючих агентів. Він значно покращує глянець поверхні у профілів з жорсткого ПВХ, отриманого екструзією.

 

KANE ACE 40 F

 

KANE ACE 40 F — модифікатор переробки з високою молекулярною масою, що спеціально створений для підвищення еластичності розплаву рецептур ПВХ. Він значно покращує властивості переробки рецептур, особливо спіненого ПВХ. Таким чином можна контролювати структуру спінених листів великої товщини.

 

Типові застосування модифікаторів переробки KANE ACE

Застосування

Плівка

Профілі

Листи компактні

Вільно спінені листи та профілі

Celuka© спінені листи та   профілі

Труби зі спіненою серцевиною

0,8   - 1,2

0,5   - 1,5

1,0   - 2,0

4,0   - 14,0

5,0   - 8,0

1,5   - 3,0

10 F

40 F

230   M

Дозування   (м.ч.)

Переваги застосування:

 

    швидка пластикація;

    більша в’язкість розплаву;

    покращена міцність при розтязі та розширенні потоку розплаву;

    покращена поверхня виробу;

    кращий блиск поверхні;

    оптимізовані властивості при термоформуванні;

    зменшення міграції рідинних та газоподібних складових на поверхню ПВХ-виробу;

    більший вихід гомогенізованої спіненої структури.

Модифікатори удароності

Компанія «ПЛАСТЕН» пропонує на ринку України хімічні добавки: модифікатори ударостійкості торгівельної марки KANE ACE для ПВХ акрилові в порошковій формі.

 

KANE ACE – це акрилатний модифікатор, який використовується для підвищення ударостійкості жорстких ПВХ-композицій.

 

KANE ACE не впливає на термостабільність, погодостійкість та першочерговий колір.

 

Відмічена його чудова сумісність з усіма типами ПВХ й аддитивами для ПВХ, такими як стабілізатори, лубриканти, наповнювачі і барвники.

 

Модифікатори ударостійкості – еластомери, з’єднані за допомогою полімерної матриці для абсорбції механічної енергії. Частинки модифікатору ударостійкості зв’язуються матрицею переплетенням вільних зв’язків, що закінчуються ПВХ-молекулами. Модифікатори еластомерів роблять крихкий ПВХ стійким до ударів, сильно впливаючи на його механічні властивості.

 

Використання в комбінації жорсткого ядра та м’якої поверхні модифікаторів ударостійкості дозволяє отримувати збалансовану жорсткість, ударну стійкість і міцність. Здатність до термоформування ПВХ з використанням KANE ACE покращується.

 

Ефективність модифікаторів ударостійкості залежить від відношення діаметрів м’якого ядра до діаметру оточуючої жорсткої оболонки, від ступеню зшивання, а також від розміру сферичних частинок акрилового модифікатору. Емульсійний вихід продуктів полімеризації в складі KANE ACE має чітко визначені розміри частинок, що гарантує гомогенний розподіл в ПВХ-матриці у поєднанні з кращими параметрами переробки.

 

Акрилові модифікатори KANE ACE ударостійкості підвищують атмосферостійкість та ультрафіолетову стабільність ПВХ продуктів. Їх хімічний склад робить кінцеві вироби, що у своєму складі містять модифікатори KANE ACE , придатними до застосування на вулиці.

 

KANE ACE E-ST 7 D

 

KANE ACE E-ST 7 D є модифікатором ударостійкості нового покоління, спеціально розроблений для екструдованих профілів, а також підходить для використання у багатьох інших застосуваннях. Завдяки його складній композиції та структурі, KANE ACE E-ST 7D забезпечує і додає ударостійкість, навіть коли використовується у меншому дозуванні, ніж аналогічні модифікатори ударостійкості. Особливий процес виробництва дає мало забруднений продукт з визначеними розмірами частинок. Можливе силосне зберігання

 

KANE ACE E-ST 7 D.


Властивості модифікатора ударостійкості KANE ACE

Властивості

Розмірність

KANE ACE E-ST 7   D

Метод випробування

Насипна густина

г/л

515

DIN EN ISO 60

Залишок на ситі

%

%

%

%

≤ 1.0

≤ 1.0

DIN EN ISO 4610

Втрати при сушці

Галогенова сушка

Твердість за Шором А

87

DIN 53505

Густина при 200С

г/см3

1,1

DIN 55990 частина 3

Розмір частинок D50

Зовнішній вигляд

μm

175

Лазерна дифракція DIN EN ISO 13320-1

Білий порошок

Категорія вибуху пилу

ST 1

VDI 2263

Ударостійкість*

кДж/м2

кДж/м2

> 60

> 12

DIN 53753

Ударостійкість*

BS 7413:1991

Відносне видовження при розриві*

157

DIN 53455

Міцність при розриві*

N/мм2

45

DIN 53455

Міцність зварного
 з’єднання*

N

5,800

RAL-RG 716

Стиснення*

1.4

DIN 16830 T1/07.91

* при дозуванні 4,5 м.ч. у стабілізованому свинцем віконному профілі

 

Застосування модифікаторів ударостійкості KANE ACE:

 

    віконні та фасадні профілі;

    водостоки;

    дренажні труби;

    листи ПВХ;

    огорожі;

    короба для електричного обладнання.

 

Ми пропонуємо різний рівень дозування продукту KANE ACE в залежності від обумоленої ударної міцності, механічних властивостей та зазначеного застосування.

 

Торгівельні марки: KANE ACE®

СТАБІЛІЗАТОРИ | ЛУБРИКАНТИ | МОДИФІКАТОРИ | СПІНЮЮЧІ АГЕНТИ | БАРВНИКИ                                        

© Пластен 2013 - 2015. Все права защищены.