Все для ПВХ

тел. 044 574 8706: 067 235 2449

Єдина Країна - Единая Страна

Назад в продукцію

Ру

Укр

Барвники

   Пропонуємо барвники для ПВХ від провідного європейського виробника – Holland Сolours.

 

   Ми можемо точно підібрати необхідний Вам колір за шкалою RAL, а також барвники для ПВХ із  заданою кольоро- та атмосферо-стійкістю.

   Барвники для ПВХ виготовляються у двох основних формах: Holcobatch (дрібнодисперсні гранули) і Holcoprill (мінігранули).

Holcobatch

 

Holcobatch – сферичний концентрований барвник. Виготовляється у формі мікрогранул, середній діаметр яких становить 500-750 мікрон. В середньому містить близько 25% органічних або 70% неорганічних пігментів у несучій системі, що має низьку точку плавлення, яку спроектовано саме так, щоб вона не мала ніякого негативного впливу на процес виробництва. Цей унікальний виробничий процес дозволяє виготовляти кольоровий концентрат з чудовою дисперсією пігменту, що підходить для забарвлення сумішей полівінілхлориду, стабілізованих кальцієм/цинком (Сa/Zn), оловом (Sn), свинцем (Pb) та стабілізаторами на органічній основі (OBS).

 

Для компаній, що переходять від використання стабілізаторів на основі свинцю до стабілізаторів на основі кальцію та цинку чи на органічній основі, ми пропонуємо стандартні рецептури Holcobatch, що не містять свинець і можуть використовуватись в компаундах ПВХ, стабілізованих на основі кальцію/цинку або на органічній основі.

 

Розмір та агрегатний стан дрібнодисперсних гранул Holcobatch дозволяє як дозувати його через окремий бункер-дозатор безпосередньо на виробничому обладнанні (екструдері, литтєвій машині і т.п.), так і змішувати у змішувачі, що робить його універсальним у використанні на виробництві. Це дуже зручно, особливо при виробництві виробів з ПВХ-композицій.

 

Holcoprill

 

Holcoprill є сильно концентрованим барвником у формі мінігранул з середнім розміром частинок 1-2 мм. В середньому містить близько 50 % органічних або 80 % неорганічних пігментів. Holcoprill дає чудові результати із сумішами, стабілізованими зі свинцем.

 

Гранули Holcoprill підходять для дозування через окремий бункер-дозатор безпосередньо на виробничому обладнанні (екструдері, литтєвій машині і т.п.).

 

Holcoprill та Holcobatch вирізняються постійною високою якістю, яка перевіряється у лабораторії заводу виробника відповідно до європейських стандартів.

 

При умові правильного використання даних барвників ви можете бути впевненими у наступних властивостях:

 

мінімальний вплив на параметри процесу виробництва;

відсутність пилу;

незмінна якість кожної партії;

оптимальні та ефективні з точки
зору витрат експлуатаційні якості;

чудовий розподіл кольору;

високий рівень дисперсії пігментів.

 

Торгівельні марки: HOLCOBATCH®, HOLCOPRIL®

СТАБІЛІЗАТОРИ | ЛУБРИКАНТИ | МОДИФІКАТОРИ | СПІНЮЮЧІ АГЕНТИ | БАРВНИКИ                                        

© Пластен 2013 - 2015. Все права защищены.